Hotspot Üzerinden Reklam Nasıl Yayınlanır?

Hotspot üzerinden reklam

CYSPOT Hotspot Ürünleri Reklam Nasıl Yayınlanır – Bildiğiniz üzere; kafe, pastane, lokanta, restoran, otel ve konaklama tesisleri, alışveriş merkezleri, toplu taşıma araçları, açık alanlar, kamusal alanlar ve kütüphaneler gibi birçok noktada internet yayını hizmeti (hotspot) verilmektedir.

Bu hizmetler verilirken hotspot adı verilen çeşitli yazılımlar/çözümler ile yasal zorunluluk gereği internet trafikleri kayıt altına alınmaktadır. Böylece gerektiğinde adli/idari mercilere sunulabilecek deliller tutulmaktadır.

Eğer hotspot yazılımınız/ürününüz üzerinde reklam, anket, duyuru ve kampanya gibi bildiriler yayınlamak, bu bildirileri zorunlu yapmak (tavsiye edilmez) isterseniz CYSPOT çözümü ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

Bu ve gelişmiş farklı onlarca özelliğe sahip hotspot / firewall (güvenlik duvarı) çözümümüz için mevcut tarifeniz biter bitmez veya hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara’da bulunan ofisimizden Türkiye’nin her yerine gönderebildiğimiz ürünümüz ile internet hizmetinizi paylaştığınız müşteri ve ziyaretçilerinize reklamlar hazırlayabilir ve kolayca sunabilirsiniz.

cyspot hotspot reklam özelleştirme nasıl yayınlanır
Close up view of internet equipment and cables in the server room.

Hotspot Ürünleri Neden Gereklidir?

26530 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan kanun gereğince internet hizmeti sunucuları log kayıtlarını tutması zorunludur. Siber suçlarla mücadele, aykırı kullanıcı davranışlarının tespiti ve diğer kullanıcıların güvenliği sağlanmalıdır. Cypoint Hotspot cihazları logları kayıt altına alınmasını sağlar. İşverenlerin internet ortamında işlenecek suçlardan sorumlu tutulur. Hotspot ürünlerini kullanarak, internet erişim iznini hotspot cihazları üzerinden vermeleri doğru olacaktır. Böylelikle herhangi bir siber kaynaklı suç işlenirse log kayıtlarını ilgili birimlere teslim ederek suçsuzluğunu ispatlamış olur.

Hotspot Üzerinden Reklam Yayınlanması ve Özelleştirilmesi

Cyspot ile bu sorununuzu en iyi şekilde çözüyoruz. Cyspot‘un sizlere sunduğu hotspot ürünleri ile kişi kapasitesine göre uygun bir paket seçebilirsiniz. Kullanıcı dostu kolay arayüzü ile internet ortamınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Kullanıcı girişlerini kısıtlayabilir, kota koyabilirsiniz. Cyspot Hotspot ürünleri ile giriş ekranını özelleştirebilir, reklam yayınlayabilirsiniz. Pop-up özelliği ile de hotspot üzerinden reklam sağlayabilir, kullanıcı memnuniyeti gibi birçok ankete yer verebilirsiniz.

“CYSPOT – Hotspot Üzerinden Reklam Nasıl Yayınlanır?” başlıklı yazımızın sonuna geldik. Bizleri Instagram ve Twitter hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Diğer içeriklerimize de göz atmayı unutmayın!